Yaylalı Göz Hastanesi
Ana Sayfa Kadromuz İnsan Kaynakları İletişim
Hasta Görüşleri
 

Deftere yazmak için tıklayınız


Gönderen: NECMİYE ÇİFTER

Mail: [email protected]

Şehir: Denizli

Tarih: 14.3.2019 23:11:

Mesajı: Emekli hemşireyim.Kızım ve ben uzun yıllardır Volkan hocamızın
kontrolundayız.Volkan hocamızın gerçekleştirmiş olduğu başarılı
operasyonları sonucu gözlüklerimizden tamamen kurtulup sağlığımıza kavuştuk.Volkan hocamız ve ekibine sonsuz teşekkürler.Ülkemizin sizin gibi özel ve önemli değerlere ihtiyacı
var.Volkan hocam iyi ki varsınız


Gönderen: Nuray karamağaralı

Mail: [email protected]

Şehir: Izmır

Tarih: 12.2.2019 19:45:

Mesajı: Doktor şakir akşit gözlerim de sarı nokta hastalığını teşhis etti . Bende göz tansiyonu var zannediyorum meğersem sarı nokta hastalığı varmış bende ilerlemesini durdurdu .doktorum hastası ile çok ilgilendiği için çok memnunum ve korkularımı yendim şakir bey sayesinde cok memnunum herkese tavsiye ediyorum ve girişten çıkışa kadar tüm personelden çok memnunum.


Gönderen: Hakan ÜNAL

Mail: [email protected]

Şehir: Denizli

Tarih: 11.11.2018 17:30

Mesajı: Doktorlarınızdan sayın Özge GÜNGÖR AKKUŞ'a daha önceden 4 defa muayene oldum. Güleryüzlü, hastasıyla çok ilgilenen, koyduğu doğru teşhis ile çok başarılı bir doktor. Muayene için hastanenize geleceğim. Nezdinizde Özge hanıma tekrar teşekkür ediyorum. Iyi günler.


[1] [2] [3] [4] [5] [Sayfa 6]

Sitemiz Son Olarak 25.10.2021 Tarihinde Güncellenmiştir.
2014 © yaylaligoz.com ve yaylaligoz.com.tr adreslerinde yer alan içerik Yaylalı Göz Hastanesine aittir, her hakkı saklıdır.Yaylalı Göz
Hastanesi'nin web sitesinde yer alan tüm bilgiler; bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Tedavi amacı taşımamaktadır.
Web Tasarım ve Programlama: Webkent Yazılım