Yaylalı Göz Hastanesi
Ana Sayfa Kadromuz İnsan Kaynakları İletişim
Hasta Görüşleri
 

Deftere yazmak için tıklayınız


Gönderen: Nuran Tosun

Mail: [email protected]

Şehir: Denizli

Tarih: 2.3.2021 15:53:1

Mesajı: 11 yıldır gözlük kullanıyordum. İki gözümde de miyop (4.5) ve astigmat vardı. 18 şubat günü No Touch göz ameliyatı oldum. Prof. Dr. Volkan Yaylalı ve ekibine teşekkür ediyorum. Hiç düşünmeden gözlerinizi emanet edebileceğiniz bir doktor. Bugün ameliyatın on ikinci günümdeyim ve ameliyattan çok memnun kaldım. Gözlerim hiç olmadığı kadar sağlıklı ve net görüyor. İyi ki ameliyat olmuşum.


Gönderen: Gonca İrteki

Mail:

Şehir: Denizli

Tarih: 10.2.2021 17:53:

Mesajı: 11 yıldır gözlük kullanıyordum miyoptum artık gözlükten sıkıldım kullanmak istemedim bi tanıdığımız vasıtasıyla yaylalı göze gittim volkan hocadan randevu aldım gözlerim lazer ameliyatına uygun mu diye kontrol olduktan sonra göz çizdirme ameliyatı için sıra aldım 2 hafta önce no touch teknolojisi ile ameliyatımı oldun ve sonuç gerçekten harika artık gözlük kullanmadan görebiliyorum (numaram 4.5 ti) volkan hoca ve ekibine çok teşekkür ederim çok harika iş çıkardılar


Gönderen: Ayça T.

Mail:

Şehir: Denizli

Tarih: 9.2.2021 22:15:3

Mesajı: Öncelikle Prof. Dr. Volkan Yaylalı'ya çok teşekkür ediyorum. Çok sorunsuz bir ameliyat geçirdim ve görüşüm çok iyi. Şu anda 6. ayın sonundayım ve hiçbir sıkıntım olmadı. Daha öncesinde görüştüğüm bir doktor bana gözümün çeşitli nedenlerden dolayı ameliyata uygun olmadığını ve göz numaramın büyük olması nedeniyle de lazer ameliyatını önermemişti. Bu nedenle kafamda birçok soru işareti ve endişe vardı fakat Volkan hoca hepsini tek tek dinledi ve PRK yönteminin bana uygun olacağını söyledi. Şu an çok memnunum ve gözlük kullanmamanın ne kadar rahat olduğunu anladım :) Tekrar çok teşekkürler.


Gönderen: Seydi Ahmet Yılmaz

Mail: [email protected]

Şehir: Denizli

Tarih: 9.2.2021 14:57:5

Mesajı: Miyop ve astigmat sorunum vardı. gözümü çizdirmek için araştırmalar yaptım ve Volkan YAYLALI hocamı gördüm, 28/01/2021 tarihinde Türkiye'de yeni olan bir teknik olan ''NO TOUCH'' ile ameliyat oldum. ameliyat hem çok kısa hem de çok daha hızlı iyileşmeyi sağlıyor, şu an çok şükür sağlığıma kavuştum ve Volkan Hocamın tabiriyle kartal gibi gözlere sahibim. gözünü çizdirmek isteyen herkesin bu yeni teknikle volkan hocaya güvenip yaptırabileceğini söyleyebilirim. kendisi de çok iyi bir doktor (özellikle askeri ve polislik düşünen kişiler için çok mükemmel bir şey).


Gönderen: Yasemin Özdoğan

Mail: [email protected]

Şehir: Denizli

Tarih: 1.2.2021 12:05:2

Mesajı: Ablam Yonca Özdoğan uzun zamandır miyop ve astigmat sorunu yaşıyordu. Yaklaşık 5 yıl önce göz ameliyatı için araştırmalar yapıp sonunda Prof. Dr. Volkan Yaylalı ile görüştük, çok iyi bilgiler edinip ve ameliyat olmaya karar verdi. 5 yıldır aklına her geldiğinde doktorumuz için '' İyi ki '' diyor. Miyop ve astigmat kardeşim Muhammed Özdoğan ve bende de vardı. Hiç düşünmeden Prof. Dr. Volkan Yaylalı ile görüştük. Aklımızda hiç bir soru işareti bırakmadan her konuda sabırla , saygıyla bizleri dinleyip yönlendirdi. Lazer ameliyatına karar verdik ve şuan ameliyatın üstünden 1 ay geçmesine rağmen gözlerimiz baştan yenilenmiş gibi, her şey çok net :) Ve aynı ablamız gibi bizde 1 aydır '' İyi ki '' diyoruz. Biz 3 kardeş olarak her şey için Prof. Dr. Volkan Yaylalı hocamıza ve güler yüzlü tüm ekibine çok teşekkür ederiz.


[1] [Sayfa 2] [3] [4] [5] [6]

Sitemiz Son Olarak 17.6.2021 Tarihinde Güncellenmiştir.
2014 © yaylaligoz.com ve yaylaligoz.com.tr adreslerinde yer alan içerik Yaylalı Göz Hastanesine aittir, her hakkı saklıdır.Yaylalı Göz
Hastanesi'nin web sitesinde yer alan tüm bilgiler; bilgilendirme ve eğitim amaçlı hazırlanmıştır. Tedavi amacı taşımamaktadır.
Web Tasarım ve Programlama: Webkent Yazılım